Strona głównaO nasOfertaBilety lotniczeUbezpieczeniaDokumentyNasi agenciKontakt
Termin Ilość dni Cena Rezerwacja
2024 CYPR / 8DNI

termin 16.10.2024 - 23.10.2024
8 dni | samolot | 5250 PLN
2024 EGIPT - REJS PO NILU / 11DNI

termin 16.09.2024 - 26.09.2024
11 dni | samolot | 5590 PLN
2024 FATIMA - SANTIAGO / 9DNI

termin 16.08.2024 - 24.08.2024
9 dni | samolot | 5350 PLN

BRAZYLIA - ARGENTYNA 12 DNI
  Termin wyjazdu:16.11.2023

Termin powrotu:27.11.2023

Ilość dni:12

Transport:samolot

Cena:17500 PLN
   

 

Dzień 1: Warszawa – Rio de Janeiro   

Spotkanie na lotnisku Warszawa Okęcie przy stanowisku Patron Travel. Wylot do Rio de Janeiro (z przesiadką). Przylot do Rio. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg. (w tym dniu nie ma kolacji)

 

Dzień 2: Rio de Janeiro  

Śniadanie. Zwiedzanie Cidade Maravilhosa (Cudownego Miasta). Starówka, Largo da Carioca, Mosteiro de Santo Antônio - najstarsza budowla sakralna w Rio z 1608r Katedra Św. Sebastiana. Arcos da Lapa - akwedukt z XVIIw., Praça Tiradentes, Praça XV de Novembro. Rezydencja rodziny królewskiej, stadion Maracanã. Przejazd przez plaże Ipanem Leblon. Czas wolny na  plaży Copacabana. Kolacja i nocleg.

 

Dzień 3: Rio de Janeiro  

Śniadanie. Przejazd na Wzgórze Corcovado (Garbatą Górę - 710 m n.p.m.) z górującą nad miastem figurą Chrystusa Zbawiciela. Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Przejazd kolejką linową na Pao de Azucar (Głowę Cukru - 396 m n.p.m.). Indianie nazwali ja Pau-na Acuqua, co znaczy „Wysoka Spiczasta Góra z której roztacza się 360-stopniowa panorama Rio z pięknymi plażami: Copacabana, Leblon, Ipanema. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

 

Dzień 4: Rio de Janeiro – Parques das Aves

Śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Foz do Iguaçu. Spotkanie z przewodnikiem i   przejazd do Parque das Aves – wyjątkowego parku ptaków. Przejazd do hotelu. Kolacja i nocleg.

 

Dzień 5: Foz do Iguaçu

Śniadanie. Całodzienna wycieczka do wodospadów od strony argentyńskiej. Przekroczenie granicy z Argentyną i przejazd kolejką wąskotorową do początku szlaku turystycznego w Parku Narodowym. Spacer pomostem o długości 1,5 km na skraj wodospadu Garganta del Diablo. Kolacja i nocleg.

 

Dzień 6: Foz do Iguaçu – Argentyna   

Śniadanie. Przejazd do jednego z najpiękniejszych cudów natury, wpisanego w 1986r. na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO – Parku Narodowego Iguaçu. Rzeka, spływając kaskadami w przepaść nieustanie rozpyla kropelki wody, dzięki czemu na niebie stale rysują się wspaniale tęcze. W niezwykłej scenerii wyróżnia się Diabelska Gardziel (Garganta do Diablo) - wody z 14 oddzielonych wodospadów z ogłuszającym hukiem staczają się z urwiska o wysokości 90 m. Kolacja i nocleg

 

Dzień 7: Foz do Iguaçu – Sao Paulo  

Śniadanie. Transfer na lotnisko i przelot do Sao Paulo. Zwiedzanie miasta: Starówka z dobrze zachowaną architekturą z XVIII i XIX wieku: Teatro Municipal, klasztor São Bento oraz kościoły: Nossa Senhora da Luz, Santo Antônio oraz Katedra da Sé z 1554 r - jeden z najstarszych obiektów tego typu w Brazylii. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja i nocleg.

Dzien 8: Sao Paulo - Aparecida  

Sniadanie. Przejazd do Aparecida - ośrodka katolickiego, będącego duchową stolicą Brazylii. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja i nocleg.

 

Dzień 9: Aparecida – Paraty  

Śniadanie. Nawiedzenie Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny w Aparecida. Matka Boża z Apericidy została ogłoszona Patronką Brazylii. Po południu przejazd na Zielone Wybrzeże do zabytkowego miasteczka Paraty,  będącego perłą architektury kolonialnej i zarazem nadmorskim kurortem. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja i nocleg.

 

Dzień10: Paraty  

Śniadanie. Wycieczka stateczkiem między wyspami. Czas wolny. Kolacja i nocleg.

 

Dzień 11: Paraty - Rio de Janeiro  Śniadanie.  Przejazd  na lotnisko do Rio de Janeiro.  Wylot do Polski (z przesiadką).

 

Dzień 12: Warszawa  

Lądowanie w Warszawie Okęcie.

PROGRAM RAMOWY. GODZINY LOTÓW I KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA MOŻE ULEC ZMIANIE.

Standardowy formularz informacyjny

 

 

Cena zawiera:

- przelot samolotem do Rio de Janeiro (z przesiadką) i 2 przeloty wewnętrzne

- noclegi w hotelach 3*/4* (pokoje  2,3-os z łazienkami)

- śniadania i kolacje

- przejazdy i transfery klimatyzowanym autokarem

- opiekę polskojęzycznego pilota/przewodnika podczas  pobytu w Brazylii

- opiekę księdza

- rejs stateczkiem w Paraty

- wstępy do zwiedzanych obiektów, w tym na Corcovado i Głowę Cukru; wstęp do Parku Wodospadów Iguacu w Brazylii i Argentynie

- ubezpieczenie KL, NNW i chorób przewlekłych

- składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (13PLN/os.)

- składkę do Turystycznego Funduszu Pomocowego (13PLN/os.)

- podatek VAT.

Cena nie zawiera:

- napiwków dla bagażowych, przewodników i kierowców - 70 USD/os. (płatne na miejscu)

- napoi do obiadokolacji

- dopłaty do pokoju jednoosobowego 2550 PLN (dostępność do potwierdzenia przez biuro)

- wycieczek fakultatywnych

- dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji (2,7% lub 4,05% ceny) lub kosztów rezygnacji i wcześniejszego powrotu do RP (4,3% lub 6,45%)

- wydatków osobistych

 

 

Uwaga!  Prosimy mieć na uwadze, że warunki wjazdowe (m.in. obostrzenia z tytułu Covid-19) mogą ulegać zmianie. W przypadku konieczności wykonania testu/testów – jego/ich koszt i wykonanie leżą po stronie uczestnika. Zmiana warunków wjazdowych nie stanowi podstawy do rezygnacji z wyjazdu.

     

Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2010
Franciszkańskie Biuro Turystyczno-Pielgrzymkowe Patron Travel
Projekt i wykonanie StudioDedo.pl
KURSY WALUT
EUR
- 4.32 PLN         USD - 3.98 PLN