Polska w pigułce.
Opis:
Plan:
1 dzien: przyjazd/przylot do Polski. Przejazd do Hotelu. Odpoczynek. O godz.18.00 wyjazd do Restauracji – powitalna kolacja z muzyką na żywo. Po kolacji krótki spacer uliczkami Starego Miasta do Placu Zamkowego. Przejazd na nocleg do hotelu.
2 dzień: po śniadaniu przejazd do Żelazowej Woli połaczony ze zwiedzaniem Dworku Fryderyka Chopina. Wieczorem przyjazd do hotelu w Częstochowie. Kolacja i nocleg.
3 dzien: po sniadaniu zwiedzanie Jasnej Gory: Bazylika, kaplica NMP, skarbiec, sala Rycerska. Po południu wyjazd do Krakowa. Zakwaterowanie w Hotelu . Obiadokolacja.
4 dzien: po sniadaniu zwiedzanie Krakowa: spacer uliczkami Starego Miasta: Sukiennice, kościół Mariacki, wieza ratuszowa, kościół św. Wojciecha, kamienica pod Jaszczurami, kościół sw. Andrzeja, kościół Franciszkanow, Wawel. Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Powrot do hotelu. Obiadokolacja.
5 dzien: po sniadaniu przejazd do Wieliczki: zwiedzanie kopalni soli, zamek Zupny. Przejazd do Wadowic połaczony ze zwiedzaniem miasta. Powrót na obiadokolacje do hotelu.
6 dzien: po sniadaniu przejazd do Oświęcimia: zwiedzanie obozu w Brzezince. Przejazd do Hotelu Warszawie. Obiadokolacja.
7 dzien: po sniadaniu przejazd do Wilanowa polaczony ze zwiedzaniem Palacu i ogrodow. Trakt Królewski, Palac Łazienkowski. Obiadokolacja w restauracji Podwale na Starym Miescie.
8 dzien: śniadanie. Transfer - wylot .
|
Data: 0000-00-00
Czas trwania: 8 dni
Cena:
Cena zawiera:
transfery luksusowym autokarem,
noclegi w hotelach 3,4,5* (według wybranej opcji,
śniadania – bufet i obiadokolacje 4 daniowe,
opieke pilota
Cena nie zawiera:
bilety wstępów do zwiedzanych obiektów
Przy zapisie należy dostarczyć:
|